Kırşehir HaberNet

AHİLİK HAFTASI KUTLAMASINA AÇIK TEKLİF..!

AHİLİK HAFTASI KUTLAMASINA AÇIK TEKLİF..!
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
610 views
13 Eylül 2020 - 18:43
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ÂHÎ’NİN FELSEFESİ..!!

Hak ile sabır dileyip,
Bize gelen bizdendir.
Akıl ve ahlak ile çalışıp,
Bizi geçen bizdendir…!

Geleneksel Ahilik kutlaması Ahiliğin merkezi KIRŞEHİR ‘de yarın start alıyor.son yıllarda Devletimizin sağladığı katkılarla Nostaljikte olsa kutlanan bir hafta süren bu etkinliğe emeği geçenleri tebrik etmemek ne mümkün Sağolsun yetkililerimiz varolsunlar Devletimiz. Naçizane bir teklifim var Devletime Milletime.

Zaten Ahiliğin esasıdır budur Ahilik üretimde kalitenin adı olduğu gibi aynı zamanda bir Alperenler teşkilatıdır. Kadının bu teşkilatta yeri büyüktür. Hasılı Ahilik kurum ve kurallarıyla tam bir yaşam şeklidir.

Papucun dama atılması her ne kadar kalitesiz üretime göz dağı olsada Kaliteli üretim ondan daha fazla takdir alandır. tam bu mahfilde Devletime Milletime açık çağrımı sunmak istiyorum.

Bugün dünyanın en önemli sorunlarından biride Kalite ve tescilli Güven veren üretim eksikliği değilmidir..?? Ahilik Tescilli Marka Kaliteli üretim esasıyla ürün ortaya koymaksa artık nostaljiyi bırakıp,

AHİ MARKA VE KALİTEDE ÜRETİM MERKEZLERİ OLUŞYURMAYI TEKLİF EDİYORUM.

HEM ÜRETİM EKONOMİSİNE GEÇMEYE ÇALIŞAN DEVLETİMİZE ÖNCÜ KUVVET OLUR HEMDE YENİ BİR TÜRK MARKASINA VESİLE OLUNUR KANAATİMCE HER VİLAYETİN MARKA OLACAK ÜRÜNLERİ TESBİT EDİLEREK İLK UYGULAMA YERİ KIRŞEHİR OLMAK ÜZRE,

81.VİLAYETİMİZ VE BÜYÜK İLÇELERİMİZDE OLMAK ÜZERE TÜRK VE İSLAM ALEMİNE YAYILARAK KALİTE VE MARKA ÜRETİM MERKEZLERİ KURMAYI KURDURMAYI HEDEF EDİNEN BİR YAPIYI TEKLİF EDİYORUM.HERKESİ YENİ BİR TÜRK MARKASI OLMAYA GAYRETE ÇAĞIRIYORUM !!

Devletimiz bu kuruluşlarının Usul ve esasını oluşturarak Ahi gönüllüleri yetişmesine öncülük edip bir kurumsal yapının öncülüğünü yerine getirsin diliyorum.

Hem işsizliğe hem heba olan kaliteli üretime Marka olmaya, hemde tarihi misyonu gereği Dünya mazlumlarına umut ve destek olmaya talip bir büyük kuruluşun adımı atılsın istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerimle manevi desteklerinizi bekliyor, Aklıselimin Devletimizi ve Milletimizi Ortak aklı ile bir Ahi üretimi gönül seferberliği teşkilatlanmasına Canı gönülden çağırıyorum.

YOL ODURKİ HEDEF GÖRE….!

Gelen gelsin SAADETLE, giden gitsin SELAMETLE, artsın eksilmesin, taşsın dökülmesin RABBİM gönlünüze göre versin. ÂHÎ EVRAN-I VELİ.

İnsan Fani, Mekan Kıyamete kadar baki. İnsana Mekana dair Hoş Seda bırakırsak şu Gök Kubbede ne Mutlu bizlere Selamlar Sevgiler Huzurlu Mutlu Sağlıklı yarınlar hepinize..

SIDDIK SARIYILDIZ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.