Kırşehir HaberNet

ESKİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI MEHMET ŞAHİN BAŞKAN ÜNSALI ZİYÂRET ETTİ !!

ESKİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI MEHMET ŞAHİN BAŞKAN ÜNSALI ZİYÂRET ETTİ !!
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
399 views
29 Aralık 2020 - 19:05
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Akparti eski Merkez İlçe Başkanı sayın Mehmet ŞAHİN, yeni il başkanı sayın SEHER ÜNSAL ı makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mehmet ŞAHİN yaptığı açıklama da, çiçeği burnunda Başkan SEHER ÜNSAL’ a çalışmalarında, müdavim tecrübelerini memnuniyetle aktaracaklarını keza 2023 hedefleri için canla başla çalışacaklarını ifade etti.

AK Parti İl Yönetimi’ne girebilmek için büyük ilgi!

Kırşehir’de AK Parti İl Başkanlığı görevine Seher Ünsal’ın getirilmesinin ardından sıra il yönetimini belirleme aşamasına geldi.
Gözler yapılacak olan İl Kongresi öncesinde yönetimde hangi isimlerin ve bu isimlerin meslekleri,

 

Kırşehir’in sorunlarını yakından bilip bilmediği konusuna çevrilirken, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, bu konuda büyük ilgi gösteren AK Gönüllülere teşekkürlerini sundu.

Seher Ünsal yaptığı açıklamada, “AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile aldığım İl Başkanlığı görevini başarı ile idame ettireceğimin sözünü veriyorum.

 

Parti içi birlik ve beraberliğin, kardeşliğin, AK gönüllülüğün esasına dayalı çalışma sistemi ile Kırşehir’de AK Parti’nin gücünü bir kez daha kanıtlamak ve 2023, 2053 ve 2071 hedeflerinin içini Kırşehir için başarılı çalışmalar ile doldurarak tamamlamak istiyoruz.

Önümüzdü İl Kongresi sürecimiz var ve bu konuda yönetimi belirlemek için de gecemizi gündüzümüze katıyoruz. İl Yönetiminde yer alabilmek için partililerimizden ve bu partiye gönül vermiş dostlarımızdan büyük ilgi görüyoruz.

 

İl Yönetiminde yer alabilmek için AK Parti’ye gönül veren dava arkadaşlarımız partimize gelerek istenen başvuru formunu doldurup müracaat edebilirler.

 

Tüm gönüldaşlarımıza bu kutlu yolda verdikleri desteklerden ve gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.