Kırşehir HaberNet

EKİCİOĞLU: HER ŞEY NET ORTADA !!

EKİCİOĞLU: HER ŞEY NET ORTADA !!
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
576 views
14 Haziran 2021 - 15:24
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

⚠️ KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN EKİCİOĞLU AKPARTİ İL BAŞKANI SEHER ÜNSALA CEVAP VERDİ‼️

Kıymetli Hemşehrilerimiz; 

Vatandaşlarımızın ağır ekonomik koşullar altında büyük bir sıkıntı içerisinde yaşadığı, mafyatik ilişkilerle kamu kaynaklarının kimlere nasıl peşkeş çekildiğine dair hemen her gün çıkan yolsuzluk ile ilgili haberlerin herkesi şakına çevirdiği,

Güzel ülkemizin doğasının, derelerinin, denizlerinin talan edildiği gerçek gündem içerisinde; yarattıkları sahte gündemde;

Ne yazık ki AKP Kırşehir İl Başkanı’nın asılsız iddialarına cevap vermekten dolayı üzüntülerimizi bildirmek isteriz. 

Sayın AKP İl Başkanı son günlerde yine gerçek dışı ifadeler ve asılsız iddiaları ile gündemi meşgul etme çabası içerisindedir.

AKP İl Başkanı’nın ifade ettiği konukların otel konaklama ve ekstra giderleri ile ilgili sunduğu fatura dökümünü tabloda sunuyoruz.

Belediyemiz’in kardeş şehri Bosna Hersek’in Olovo Belediye Başkanı Sayın Cemal Memagiçı ve beraberindeki heyet ile ilimizin tanıtılması için gelen medya mensupları ve

Belediyemiz’in teknik işleri ile ilgili konuk ettiğimiz misafirlerin konaklama ve ekstra giderleri ile ilgili fatura dökümü aşağıdaki gibidir.

Sayın AKP İl Başkanı’na kılavuzlarını iyi ve düzgün seçmesini kendisinin ayağını kaydırarak savağa itmek isteyenlere dikkat etmesini tavsiye ederiz. 

Tüyü bitmemiş yetimin, garibin, yoksulun hakkını kimseye yedirmeyiz. İşte durum tablodaki gibidir. Ne diyebiliriz ki; yazıktır, günahtır.

Bu asılsız iftiraların nedenini tabi ki anlayabiliyoruz.

Hiçbir bahane üretmeden, kamu kaynaklarını doğru bir şekilde kullanıp ilimize en iyi şekilde hizmet etme gayretimizin Kırşehirli hemşehrilerimiz tarafından takdirle karşılanması,

Tabi ki birilerini rahatsız edecek ama altında kalacağınız asılsız iftiralarla suni gündem yaratma çabanızı da, her zaman haklının yanında durmayı bilen Kırşehir halkı asla unutmayacaktır. 

Saygılarımızla… 

Kırşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü 

 

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.