Kırşehir HaberNet

İYİ PARTİ KURANCILI BELDESİ AÇILDI ‼️

İYİ PARTİ KURANCILI BELDESİ AÇILDI ‼️
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
706 views
19 Ağustos 2021 - 3:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İYİ PARTİ KURANCILI BELDE TEŞKİLATININ AÇILIŞI TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI MÜMİN İNAN’IN KATILIMI İLE 15 AĞUSTOS 2021 PAZAR GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

KIRŞEHİR’DE VE ÜLKEMİZİN HER YERİNDE TEMSİL EDİLİP BAĞLI BULUNDUĞU YERİN SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ İÇİN MUHAKKAK TEŞKİLATLANMAYI EN İNCE DAMARLARINA KADAR YAYMAK İSTEDİKLERİNİ BELİRTEN İYİ PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANI MÜFİT GÖÇEN’ PARTİMİZ BÜYÜMEYE,

OY POTANSİYELİNİ ARTIRMAYA DEVAM EDİYOR. BİZ SORUN YARATANLARIN KARŞISINDA, DERTLERİ ÇÖZMEYE, VERİLEN SÖZÜN ARKASINDA DURMAYA,

MİLLETİMİZ VE DEVLETİMİZ HER ŞEYİN İYİ OLMASI İÇİN İHTİYAÇTAN DOLAYI KURULAN BİR PARTİYİZ.

BUGÜN SÖYLEDİĞİMİZİN ARKASINDA DURACAĞIZ. BİRİLERİ GİBİ SÖYLEDİKLERİNİ YARIN UNUTAN, İNKAR EDEN, ZAYIF İNSANLARDAN OLMAYACAĞIZ.” DEDİ.

TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI MÜMİN İNAN İSE “BİZ BU SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ, EĞER BAŞARILI OLAMAZSAK BİZ DE GİDERİZ.

TARIM DEDİLER ÇİFTÇİMİZİ DIŞLAYIP MISIR’IN SURİYE’NİN ÇİTFÇİSİNİ DESTEKLEDİLER. SAVAŞ VAR DENİLEN SURİYE’DEN ARPA ALDIK. BU NASIL İŞTİR.

MİLLİ SERVETİMİZİ HEBA ETTİLER. BEŞ MÜTEAHHİDİN AFFEDİLEN VERGİLERİ ÇİFTÇİYE YARDIM OLARAK VERİLSE ÇİFTÇİ BAŞINA 30.000 TL HİBE VERİLEBİLİRDİ.

NEDEN KİMİ ÇİFTÇİ YOKLUKLA, KİMİSİ İCRA İLE UĞRAŞIRKEN BİR KAÇ KİŞİYE BU İMKANLAR SAĞLANIYOR. ” DEDİ.

İYİ PARTİ KURUCULAR KURULU ÜYESİ FUAT YILDIRIM, NEVŞEHİR İL BAŞKANI ÖMER AY, NİĞDE MERKEZ İLÇE BAŞKANI SELÇUK DEMİR, KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ASAF KAYAOĞLU, KIRŞEHİR İL MERKEZ DİSİPLİN KURULU BAŞKANI İSMAİL TOZLU, MERKEZ İLÇE, MUCUR, AKÇAKENT VE KAMAN İLÇE BAŞKANLARININ VE YÖNETİMLERİNİN KATILDIĞI AÇILIŞ İSTİKAL MARŞIMIZ VE DUALAR EŞLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.