Kırşehir HaberNet

ODA BAŞKANLARI VE MÜDÜRLER DENETİMDE

ODA BAŞKANLARI VE MÜDÜRLER DENETİMDE
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
347 views
24 Mayıs 2020 - 14:54
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı sayın Bahamettin ÖZTÜRK, Ramazan Bayramının 1. Gününde Kırşehir Ticaret İl Müdürü sayın Mahmut DALGALI, Kırşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İl Müdürü Atakan ALAN ve Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa YILMAZ ile birlikte sokağa çıkma yasağı süresince vatandaşlarımıza ulaştırılacak olan ekmek üretimini hem yerinde, hemde araçlarla mahallelere götürülmesini denetlediler.

▪️Konu ile ilgili bir açıklama yapan Birlik Başkanımız Bahamettin ÖZTÜRK: “ Korona virüsle mücadele ettiğimiz günlerde Ramazan Bayramı boyunca sokağa çıkma yasağı uygulanmıştır. Bizde ilgili daire müdürleri ve sivil toplum kuruluşları olarak vatandaşlarımıza sağlıklı şekilde ekmeklerinin ulaştırılması için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapmaktayız.

▪️Ekmek üretiminde ve dağıtımında büyük çaba gösteren fırıncı esnafımıza da halkımız adına teşekkür ediyorum. Bu vesile ile tüm islam aleminin ve hemşehrilerimin mübarek Ramazan Bayramını Kutluyorum. Dedi.

Bahamettin ÖZTÜRK
Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar
Odaları Birliği Başkanı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.