Kırşehir HaberNet

PANDEMİ TEDBİRLERİ MASAYA YATIRILDI ‼️

PANDEMİ TEDBİRLERİ MASAYA YATIRILDI ‼️
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
496 views
23 Mart 2021 - 19:53
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İlimizde salgın ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar Valimiz Sayın İbrahim Akın başkanlığında düzenlenen toplantıda gözden geçirildi.

Valilikte gerçekleştirilen toplantıya Valimiz Sayın İbrahim Akın’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Zikri Şahin, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ve ilgili daire müdürleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Valimiz Sayın İbrahim Akın, ilimizde salgın hastalıkla mücadelede yürütülen çalışmaları düzenlenen bu toplantıda değerlendireceklerini söyledi.

Kısıtlamaların yeniden gündeme gelmemesi için alınan tedbirlere mutlaka riayet edilmesi gerektiğini belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın,

“Koronavirüs hayatımızdan çıkana kadar vatandaşlarımız salgınla mücadelede önemli kurallar olan maske, mesafe, temizlik konularına uymakta hassasiyet göstermelidir.

Esnaflarımız da HES Kodu ve oturma düzeni uygulamalarına mutlaka uymalıdır.

Tüm çabamız kamu sağlığını korumak içindir. Kısıtlamaların yeniden gündeme gelmesini istemiyoruz. Bu yüzden herkes tedbirlere uymalıdır.” dedi.

Toplantı, Sayın Valimizin salgınla mücadelede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alması, tedbirlerin görüşülmesi ve yapılan değerlendirme ile sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.